Який вид білизни створений саме для тебе?

Труси, боксери чи бріфи, що обрати? Що найзручніше?

Це досить дискусійна тема.

Можливо, ви не отримаєте твердої відповіді. Тим не менш, спробуємо порівняти деякі моделі. Спробуємо розповісти про плюси і мінуси.

  1. Як дивовижно вони виглядають на вас (особливо без штанів)
    Є певні речі, які потрібно врахувати, якщо ви хочете чудово виглядати в спідній білизні. Певна річ Ваш тип фігури має значення. Твій живіт трохи круглий чи плоский, та якого розміру стегна? Пропорції мають значення, як і з іншим одягом.

• бріфи-боксери: дають вам найкраще з обох світів. Вони схожі на худорляві шорти, які надають ногам додаткової привабливості (особливо якщо ви у формі).
• боксери: як дорослий чоловік ти захочеш чогось трохи м’якшого що охоплює твої стегна. Боксери це прекрасно роблять. Оскільки вони нагадують шорти, вони також роблять нижню частину тіла більшою. Боксери допомагають регулювати незначні диспропорції для тих, хто на худому боці.
• сліпи (вони ж труси-плавки або класичні) – на жаль, не кожна людина має статуру моделі чи професійного спортсмена. Потрібна певна комплектація, щоб зняти нижню білизну коротшої довжини. Але це не аксіома, тому спробуйте декілька варіантів, адже існує багато моделей кожного виду.

  1. Комфорт. Давайте пам’ятати, що коли справа стосується комфорту, тут не тільки почуття розслабленості. Нам потрібно надати чоловікові необхідну підтримку, коли ми гуляємо або пересуваємось.

• Сліпи — ти можеш очікувати від них найбільшу підтримку. Чим краще вони зроблені, тим більше свободи руху ви отримуєте.
• Бріфи-боксери – Вони займають друге місце, оскільки в них досить комфортно якщо у Вас сьогодні активний день. Вони не залишають вашій мужності зайвого простору так, як це роблять боксери. Спробуйте побігати в бріфах-боксерах та боксерах, і ви помітите різницю.
• Боксери – Коли ви спите або не плануєте вставати з ліжка, боксери це те що Вам потрібно. Ви просто зобов’язані мати боксери для найкращого домашнього відпочинку, але обирайте більш придатні, якщо у Вас сьогодні насичений день, підтримка має значення.

  1. Функціональність. Наскільки добре вони тримають речі на місці та наскільки добре покривають. Перше це захист Вашого здоров’я, а друге це захист від очей. Хоча другим захистом деякі чоловіки готові поступитися 🙂 Тож M8mate може запропонувати вам напівпрозорі чоловічі труси з тонкої та легкої тканини.

• бріфи-боксери — охоплюють внутрішню поверхню стегон і, як правило, несприйнятливі до проблем, що стосуються сліпів та боксерів. Боксери-бріфи відмінно підходять для щоденного використання. У боксерських брифах зручно займатися в тренажерці (якщо ви непрофесійний спортсмен і не відчуваєте наднавантажень).
• Хіпси- або короткі бріф-боксери. Зверніть увагу на них, якщо полюбляєте фіксуючі-підтримуючі труси і при цьому хочете носити більш закриті труси ніж сліпи. Стильна білизна для бажаючих візуально підняти свою «гідність».
• Сліпи – Труси класичного крою зручно носити під будь-який одяг (в тому числі – вузькі штани) завдяки високому вирізу в районі ніг. Іноді це може бути мінусом, адже є ймовірність, що вони можуть спричинити потертості, якщо Ви дуже активно рухаєтесь. Тож більш ретельно обирайте свій розмір, та обирайте натуральні тканини.
• Боксери — у комбінації з вільними шортами, можуть надати трохи більше уваги ніж Ви очікували, наприклад у спортзалі. Тож рекомендуємо носити їх вдома під піжаму або замість неї.

Якуб модель від нашої майстерні M8mate ви б не обрали, будьте впевнені, що вона зроблена з метою забезпечити Вам комфорт, зручність та увагу тих людей котрим ви плануєте їх показати 🙂

You might also like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *